Gruźlica Wiadomości branżowe

Pierwsza zasada odchudzania ? oczyszczanie organizmu

Aby szybko schudnąć warto zacząć od usunięcia nagromadzonych toksyn. Ich nadmiar może sprawić, że mimo stosowania diety, nie ubywa kilogramów. Skuteczny plan odchudzania to oczyszczenie organizmu, a następnie przejście na

Aby szybko schudnąć warto zacząć od usunięcia nagromadzonych toksyn. Ich nadmiar może sprawić, że mimo stosowania diety, nie ubywa kilogramów.

Skuteczny plan odchudzania to oczyszczenie organizmu, a następnie przejście na niskokaloryczną dietę. Jednak nie należy mylić oczyszczania z odchudzaniem. Te dwa procesy spełniają różne funkcje.

Dzięki oczyszczaniu  regulowana jest praca wątroby, nerek i jelit. Natomiast odchudzanie to spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

W trakcie diety oczyszczającej wyklucza się z jadłospisu wiele produktów, aby usunąć toksyczne produkty przemiany materii. To ważne dla dobrego samopoczucia, gdyż niepotrzebne produkty metabolizmu są przyczyną różnych dolegliwości.

Domowy sposób oczyszczania organizmu

Często naturalne drogi usuwania toksyn są przeciążone i nie funkcjonują prawidłowo. Np. zamknięte pory skóry utrudniają pocenie się – a jest to naturalny proces detoksykacji. Dlatego warto pomóc organizmowi w oczyszczaniu.

Skuteczny program usunięcia produktów metabolizmu z organizmu, przed planowanym przejściem na dietę odchudzającą, jest możliwy dzięki zastosowaniu  suplementu diety SHOU Detox Forte. To specjalnie opracowany 20-dniowy program oczyszczania organizmu.

SHOU Detox Forte z żurawiną i zieloną herbatą

– „SHOU Detox Forte zawiera żurawinę oraz zieloną herbatę, wzbogacone o witaminę C i cynk – antyutleniacze likwidujące działanie wolnych rodników. Zielona herbata, witamina C i cynk wspomagają prawidłowy metabolizm i mają  zbawienne działanie detoksykacyjne.” – mówi Monika Gąska Group Brand Manager.

Produkty pomocne przy oczyszczaniu oraz odchudzaniu z linii SHOU, kupisz w sieciach: Real oraz drogeriach: Natura, Laboo, Koliber, jak również w Internecie w drogeriazdrowie.pl

Więcej informacji na www.shou.com.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.bezpiecznywozek.pl www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

A to już wiesz?  Złe odżywianie błędem ciężarnych Polek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy