Gruźlica Wiadomości branżowe

Kwas hialuronowy w ginekologii: Bądź piękna od wewnątrz

Dbając o skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów odmładzających twarz oraz skórę, wiele kobiet korzysta z preparatów z kwasem hialuronowym. Podobnie warto postąpić w przypadku intymnej odnowy.

Kwas hialuronowy (HA) od kilku lat jest coraz szerzej stosowany dla poprawy komfortu życia intymnego. To nowość. Przyzwyczailiśmy się już, że jest on wykorzystywany w zabiegach, które spełniają największe normy bezpieczeństwa np. przy wypełnianiu zmarszczek twarzy. Wielką zaletą preparatów z HA w medycynie estetycznej, jest ich całkowite wchłanianie i fakt, że nie stwarzają ryzyka reakcji alergicznej.

Suchość pochwy – leczenie

HA jest naturalnym składnikiem tkanek naszego ciała, gdzie umożliwia utrzymywanie wody. Ma doskonałe właściwości nawilżające, wykorzystywane również w podrażnieniach intymnej błony śluzowej i przy suchości pochwy.

Różne procesy zachodzące w ciele kobiety sprawiają, że zmniejsza się z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze i staje się ona bardziej wiotka. Tak samo, błona śluzowa pochwy w pewnych przypadkach jest bardziej podatna na podrażnienia i suchość. Dolegliwości te są często odczuwane po porodzie, operacjach ginekologicznych, jak również wraz z pierwszymi oznakami menopauzy. Wówczas z pomocą przyjdzie dobrze już znany  kwas hialuronowy, stosowany w postaci globulek dopochwowych.

Globulki z kwasem hialuronowym

– ?Bezpiecznym preparatem jest nowość na polskim rynku ? Mucovagin, globulki z kwasem hialuronowym. Produkt jest wytwarzany nowoczesnymi metodami biotechnologicznymi i zawiera kwas hialuronowy wysokiej jakości. Kuracja Mucovaginem przywraca naturalne nawilżenie błony śluzowej wyściełającej pochwę. Pozwoli to na przywrócenie prawidłowego funkcjonowania narządów płciowych i odzyskanie satysfakcji seksualnej u kobiet w każdym wieku.” ? mówi Agata Chodakowska, Product Manager.

W przeciwieństwie do innych preparatów, Mucovagin nie zawiera parabenów, ani olejków roślinnych, które mogą wywoływać podrażnienia.

Mucovagin, globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym 5 mg dostępny jest w aptekach w całym kraju oraz w sprzedaży internetowej na DrogeriaZdrowie.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ? mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią ? PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

hastagi na stronie:

#globulki z kwasem hialuronowym

Similar Posts