Gruźlica Wiadomości branżowe

Ból porodowy może powodować traumę

Aż 34% kobiet po porodzie ma objawy charakterystyczne dla zespołu stresu pourazowego. Bezpośrednim związkiem jest brak stosowania jakiejkolwiek techniki łagodzenia bólu porodowego. Traumatyczne doświadczenia związane z porodem to wciąż tabu,

Aż 34% kobiet po porodzie ma objawy charakterystyczne dla zespołu stresu pourazowego. Bezpośrednim związkiem jest brak stosowania jakiejkolwiek techniki łagodzenia bólu porodowego.

Traumatyczne doświadczenia związane z porodem to wciąż tabu, o którym kobiety mówią niechętnie. Tymczasem ból podczas porodu może sprawić, że będzie to przeżycie równie traumatyczne jak wypadek samochodowy, czy katastrofa lotnicza. Potwierdzili to niedawno izraelscy naukowcy w badaniu opublikowanym na łamach Israel Medical Association Journal.

Negatywne konsekwencje wystąpienia stresu pourazowego po porodzie to częstsze depresje poporodowe oraz niechęć do ponownego zajścia w ciążę.

Żel położniczy Natalis ułatwia bezpieczny poród

Dlatego tak istotne jest, aby propagować sposoby łagodzenia bólu porodowego. To nieprawda, że poród musi boleć, gdyż można zrobić wiele, aby ten ból zminimalizować.

– ?Polki mogą już korzystać z najlepszych technik łagodzenia bólu porodowego. Proponujemy produkt nowej generacji ? żel położniczy Natalis. Został opracowany w Szwajcarii jako kompleksowa koncepcja dla ułatwienia porodu naturalnego. Mimo lęku i bólu kobieta może poczuć odprężenie.” ? mówi Leszek Nowicki z PiękneNarodziny.pl

Jak działa żel położniczy Natalis

Żel położniczy Natalis tworzy warstwę poślizgową w kanale rodnym. Tym samym skraca II etap porodu, który związany jest z najbardziej intensywnym bólem. Dzięki tej technice łagodzenia bólu, poród naturalny jest bardziej przyjazny dla dziecka. Natomiast dla rodzącej dodatkowe korzyści to ochrona narządów rodnych.

Żel położniczy Natalis dostępny jest m.in. w sprzedaży internetowej www.drogeriazdrowie.pl , www.kidy.pl. Opakowanie zawiera jedną ampułkę z żelem o pojemności 15 ml oraz aplikator dopochwowy w oddzielnych sterylnych opakowaniach. Cena – 187 zł.

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Firma Verco posiada własne platformy sprzedażowe e-commerce www.kidy.pl – sklep internetowy oferujący najwyższej jakości produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek oraz www.drogeriazdrowie.pl – nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty związane ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem i poprawą jakości życia, według motto firmy Wellness is our challenge.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl  

A to już wiesz?  Pakując się na wakacyjny urlop, nie zapomnij o uśmiechu!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy