Gruźlica Wiadomości branżowe

Odchudzanie po czterdziestce

Zgrabna sylwetka po 40-stce? Sekret to zdrowy styl życia i przestrzeganie kilku ważnych zasad. Odchudzanie warto wesprzeć naturalnymi sposobami na zmniejszenie łaknienia. 40- latkom nie jest łatwo zrzucić zbędne kilogramy. Organizm przechodzi

Zgrabna sylwetka po 40-stce? Sekret to zdrowy styl życia i przestrzeganie kilku ważnych zasad. Odchudzanie warto wesprzeć naturalnymi sposobami na zmniejszenie łaknienia.

40- latkom nie jest łatwo zrzucić zbędne kilogramy. Organizm przechodzi zmiany – spowalnia się przemiana materii i spalanie tkanki tłuszczowej. Poniżej najważniejsze zasady żywienia dla Pań po 40. roku życia, które pomogą w walce z nadwagą.

Stabilizacja poziomu cukru we krwi

Małe porcje, częstsze posiłki. Najlepiej jest zjadać 5 – 6 małych posiłków dziennie, ale bardzo regularnie – co 4 godziny. Pomoże to utrzymać stały poziom cukru we krwi i zmniejszy chęć na słodycze. Jedzenie śniadania to podstawowa zasada ludzi szczupłych. Może być bardzo obfite – kalorie spożyte rano mają największe szanse na spalenie.

Odpowiednia ilość snu. Niewyspanie sprawia, że częściej sięgamy po energetyczne, niezdrowe przekąski w ciągu dnia. Unikanie słodyczy i powstrzymanie się od podjadania to kolejna ważna zasada.

Program odchudzania dla osób po 40. roku życia

Warto poszukać naturalnych sposobów zmniejszających łaknienie. To rozwiązanie wskazane dla tych, którzy podczas odchudzania czują tzw. wilczy głód. – „W osiągnięciu prawidłowej masy ciała pomoże SHOU Slim Control 40+ Forte – program odchudzania dla osób po 40. roku życia. Jego składniki – cynk i chrom  w połączeniu z morwą białą oraz korą cynamonową pomagają zwalczyć wilczy apetyt. Poprawiają również metabolizm węglowodanów.” – mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Produkty wspierająca oczyszczanie organizmu oraz odchudzanie z linii Shou, w tym SHOU Slim Control 40+ Forte, kupisz w sieciach: Real oraz drogeriach: Natura, Laboo, Koliber. Produkty dostępne są również w Internecie na www.drogeriazdrowie.pl

Więcej informacji na www.shou.com.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.bezpiecznywozek.pl www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

A to już wiesz?  Europejska Akademia Pacjentów 2014 w Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy