Gruźlica Wiadomości branżowe

Z Sutriconem łatwiej znieść połóg po cesarskim cięciu

Już trzeciego dnia po cesarce możliwe jest wypisanie do domu. Jednak w opiece nad dzieckiem i samodzielnym funkcjonowaniu mamie potrzebna jest jeszcze pomoc. Opieka nad dzieckiem możliwa jest kilkanaście godzin lub około doby po operacji. Dość

Już trzeciego dnia po cesarce możliwe jest wypisanie do domu. Jednak w opiece nad dzieckiem i samodzielnym funkcjonowaniu mamie potrzebna jest jeszcze pomoc.

Opieka nad dzieckiem możliwa jest kilkanaście godzin lub około doby po operacji. Dość szybkie wstanie lub chociaż siedzenie na łóżku jest wskazane jako zapobieganie zakrzepom. Niestety pierwszym ruchom będzie towarzyszył ból i problemy z chodzeniem.

Pierwsze chwile z noworodkiem

Gdy tylko świeżo upieczona  mama będzie mogła usiąść, warto poprosić o przyniesienie noworodka. Przystawienie do piersi jest ważne, nawet jeśli laktacja nie została jeszcze uruchomiona. Najpóźniej dwa, trzy dni po porodzie w piersiach będzie wystarczająca ilość pokarmu.

Pielęgnacja blizny po cesarce

Zdjęcie szwów odbywa się tydzień po operacji. – „Warto  zapytać o odpowiedni sposób pielęgnacji blizny. Kobietom po cesarskim cięciu polecam silikonowe plastry na blizny Sutricon. To skuteczna metoda pielęgnacji blizny. Nie jest skomplikowana w stosowaniu, a przynosi doskonałe efekty związane m.in. z przyśpieszeniem procesu gojenia i zmniejszeniem odczuwanym dolegliwości”. – mówi Agata Chodakowska, Product Manager.

Więcej na www.polkaintymnie.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.bezpiecznywozek.pl www.polkaintymnie.pl

A to już wiesz?  Nowe produkty Mosbito - na komary i na meszki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy