Gruźlica Wiadomości branżowe

Polska sieć Ziko Apteka zdobywa nowy rynek

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Teaser

Ziko Apteka Spółka z o. o., polska sieć aptek i drogerii, poszerzyła swoją działalność w Małopolsce otwierając pierwszą aptekę i drogerię Ziko Dermo w Olkuszu. Prowadząca 32 apteki spółka, silnie zadebiutowała na rynku drogeryjnym, otwierając w ciągu ostatniego roku siedem sklepów pod szyldem Ziko DERMO w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz Olkuszu.

Drogerie Ziko Dermo to nowatorska koncepcja spółki realizowana od 2012 roku. Sklepy nie są tradycyjnymi drogeriami a ściśle wyspecjalizowanymi punktami sprzedaży wysokiej jakości kosmetyków aptecznych i naturalnych. Tradycyjny personel zastąpiono specjalistkami w dziedzinie pielęgnacji skóry. Dermokonsultantki dysponują odpowiednimi kwalifikacjami oraz specjalistyczną aparaturą do badania skóry. Dobierają produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Z punktu widzenia czysto biznesowego, planujemy nadal rozwijać sieć, zarówno aptek jak i drogerii. Niedawno mieliśmy otwarcie  pierwszej Ziko Apteki i drogerii w Poznaniu, już za kilka tygodni wystartujemy we Wrocławiu i otworzymy kolejne lokalizacje w Warszawie. Cały zespół bardzo się stara, aby nasze ceny i jakość naszych usług pozostała na atrakcyjnym poziomie, dzięki czemu, będziemy mogli utrzymać  aktualny rytm rozwoju – mówi Katarzyna Zając, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Ziko Apteka.

Marka Ziko to 32 apteki i 7 drogerii w 11 miastach Polski, hurtownia farmaceutyczna Ziko Leki oraz sklepy internetowe e-ZikoApteka i e-ZikoDermo. Spółka Ziko Apteka otrzymała w tym roku swój trzeci z kolei Laur Konsumenta w kategorii apteki i drogerie internetowe, tym razem dla drogerii e-ZikoDermo.pl.

Ziko Apteka Spółka z o. o.

ul. Legnicka 5 Kraków

www.zikoapteka.pl

Źródło Ziko Apteka. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Alergia pokarmowa u niemowląt

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy