Produkty

Naturalny sposób na poprawę koncentracji u dzieci

Wrocław, 09.09.2013 INFORMACJA PRASOWA MARKA : Rotbäckchen RUMIANE POLICZKI ASORTYMENT: Sok funkcjonalny Rotbäckchen Rumiane policzki ? koncentracja BIO Sok funkcjonalny Rotbäckchen Rumiane policzki ? koncentracja

Wrocław, 09.09.2013

INFORMACJA PRASOWA
MARKA : Rotbäckchen RUMIANE POLICZKI
ASORTYMENT: Sok funkcjonalny Rotbäckchen Rumiane policzki ? koncentracja BIO

Sok funkcjonalny Rotbäckchen Rumiane policzki ? koncentracja BIO ? naturalny sposób na poprawę koncentracji u dzieci

Twoje dziecko jest rozkojarzone, ma problemy z nauką, nie może skupić się na wykonywanej czynności, skarży się na permanentne zmęczenie? Jest bardzo prawdopodobne, że cierpi na niedobory żelaza. Żelazo odpowiada za przechowywanie i transportowanie tlenu w czerwonych krwinkach, wiąże także dwutlenek węgla i przekazuje go do płuc, skąd jest usuwany. Sprawność tych działań decyduje o naszych możliwościach energetycznych, czyli zarówno o sprawności fizycznej, jak i intelektualnej. Zaburzenia w dystrybucji lub przyswajaniu tego pierwiastka skutkują problemami z koncentracją, uczuciem ciągłego zmęczenia czy obniżeniem potencjału umysłowego. Pamiętać należy również, że zapotrzebowanie na żelazo u dzieci jest znacznie wyższe niż u dorosłych.

Wszystkim maluchom, które nie przepadają za wątróbką czy produktami gruboziarnistymi, z pomocą przychodzi sok funkcjonalny znanej i cenionej od wielu lat niemieckiej marki Rotbäckchen Rumiane Policzki ? koncentracja. Sok ten, to wyjątkowo bogaty napój o najwyższej jakości składników, nie tylko dobrze smakuje, lecz dzięki zawartości żelaza wydatnie przyczynia się do rozwoju intelektualnego i poprawy koncentracji u dzieci. Osiem witamin z grupy B ułatwia jego przyswajanie i wspomaga procesy przemiany materii dziecka. Według zaleceń Unii Europejskiej, już 150 ml soku Rumiane Policzki pokrywa w 32 % dzienne zapotrzebowanie (dzieci 7-9 letnich) na żelazo. Co bardzo istotne – soki marki Rotbäckchen Rumiane Policzki powstają z pierwszego tłoczenia owoców, pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych (nie tak, jak zdecydowana większość dostępnych na naszym rynku soków, robionych z przetwarzanych, zubożałych w witaminy koncentratów, rozwadnianych i wzbogacanych syntetycznymi, dosypywanymi witaminami ).

Soki funkcjonalne Rotbäckchen nie zawierają ulepszaczy, dodatkowego cukru czy konserwantów a witaminy w nich występujące są naturalne. Soki Rotbäckchen z pierwszego tłoczenia to najwyższa jakość i bogactwo prawdziwych witamin, oraz naturalny intensywny smak uwielbiany przez dzieci i dorosłych.

A to już wiesz?  Jaki olej wybrać olej rzepakowy czy oliwę?

www.victualia.pl

Marka: Rotbäckchen RUMIANE POLICZKI

Pojemność: 750 ml

Cena: ok. 14,50 zł

Importer: Victualia Saluber

* soki marki Rotbäckchen powstają prosto z pierwszego tłoczenia owoców, tylko z certyfikowanych upraw ekologicznych, a nie z przetwarzanych, zubożałych w witaminy koncentratów tak, jak niemalże zdecydowana większość dostępnych na naszym rynku soków. Transport owoców jest niezwykle kosztowny, dlatego zazwyczaj producenci korzystają z koncentratów soków, które docierają do fabryk i tam są rozwadniane i wzbogacane sztucznymi witaminami. W przypadku produktów Rotbäckchen sytuacja wygląda inaczej ? wszystkie soki Rotbäckchen pochodzą z pierwszego tłoczenia, nie zawierają ulepszaczy, dodatkowego cukru czy konserwantów a witaminy znajdujące się w sokach są naturalne – prosto z owoców. Prawdziwe wyciśnięte owoce to najwyższa jakość i bogactwo prawdziwych witamin, które łączy się z naturalnym, wyśmienitym smakiem.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy