Gruźlica Wiadomości branżowe

Konkurs Pregna250 DHA ?Twój mądry wybór ? Jego mądry start?

Online Media Group wspólnie z Mastermind uruchomiło dla Verco kolejny etap kampanii edukacyjnej „Twój mądry wybór, jego mądry start", skierowanej do kobiet w ciąży i karmiących piersią. Kolejnym etapem kampanii jest konkurs Pregna250 DHA „Twój mądry wybór, jego mądry start". Użytkowniczki mają za zadanie napisać o swoich mądrych wyborach podczas

Teaser

Online Media Group wspólnie z Mastermind uruchomiło dla Verco kolejny etap kampanii edukacyjnej ?Twój mądry wybór, jego mądry start”, skierowanej do kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Kolejnym etapem kampanii jest konkurs Pregna250 DHA ?Twój mądry wybór, jego mądry start”. Użytkowniczki mają za zadanie napisać o swoich mądrych wyborach podczas ciąży i macierzyństwa. Najbardziej oryginalne zgłoszenia zostaną nagrodzone. Każdy z uczestników konkursu otrzyma również nagrodę gwarantowaną ? zestaw 2 e-booków, dotyczących zdrowej diety bogatej w DHA.

Konkurs umieszczony jest na dedykowanej stronie http://konkurs.startzrozumem.pl/

Pregna250 DHA to suplement diety dla kobiet karmiących oraz w ciąży, który dostarcza odpowiednie ilości kwasu omega-3 DHA, niezbędnego do właściwego rozwoju mózgu dziecka.

?Dzięki kampanii edukacyjnej ?Twój Mądry wybór, jego mądry start? chcemy propagować odpowiednie nawyki żywieniowe u przyszłych mam oraz uświadomić im, jak ważny jest wybór ?odpowiedzialnej suplementacji Pregna250 DHA?.”- mówi Agata Chodakowska, Group Brand Manager.

Więcej na www.startzrozumem.pl

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ? mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią ? PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl  www.sutricon.pl   www.startzrozumem.pl 

A to już wiesz?  Jak zapobiegać alergii pokarmowej u niemowląt?

 

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy